0
0
Вітаємо Вас в компанії NSP! Ціни на продукцію вказані роздрібні. Щоб побачити партнерські ціни та купити продукцію без 40% націнки (28-30% знижки від роздрібної ціни) і по них зробити закупку потрібно зареєструватись або авторизуватись на нашому сайті.

БАДи для схуднення та зниження ваги

Covid-19
Код товару: 1580
4
1 311.60грн.
БАДи для схуднення та зниження ваги

Зниження ваги без шкоди для організму

Для правильного контролю зниження ваги необхідно брати до уваги функціональні особливості організму людини. Дана корекція допомагає зберегти баланс мікроелементів, необхідних для людини при схудненні.

Схуднення, за допомогою дотримання дієт і своєчасного харчування, має проводитися під контролем досвідченого фахівця в цій галузі. При цьому істотну допомогу можуть надати біодобавки для схуднення, які не шкодять здоров'ю людини. Біологічно активні добавки діють, як очисники кишківника, знищуючи всередині шкідливі речовини і запускаючи процеси по спалюванню жиру в організмі людини.

Види біодобавок для зниження ваги та схуднення

Виділяють дві групи БАД для схуднення:

 • БАДи, які очищують організм;
 • БАДи, що спалюють жири людини.

Біодобавки, які очищують організм, виробляються з натуральних компонентів, які надають такі сприятливі дії на людину:

 • поліпшується робота всієї кишківникової системи;
 • знижується цукор і холестерин в крові;
 • з організму виходять шкідливі токсини, метали та інші речовини;
 • кишківник механічно очищується.

Біологічно активні добавки мають лікувальні властивості та ефект відновлення при схудненні. Вони працюють в наступних напрямках:

 • при спалюванні зайвої ваги, активують внутрішні ресурси організму;
 • позбавляють від почуття голоду;
 • не дають шкідливим речовинам потрапити в організм людини;
 • відновлюють мікрофлору кишківника, порушену через зайву вагу;
 • містять велику кількість вітамінів і мінералів;
 • відновлюють нормальний обмін речовин.

Дізнатися про всі БАДи для схуднення та зниження маси тіла, можна в будь-який час у консультантів на сайті інтернет-магазину продукції НСП.

Коли від фітопрепаратів фірми НСП настане користь?

Як правило, біодобавки для зниження ваги набувають користі, коли є поєднання БАДів з корисним раціоном харчування та фізичними навантаженнями, але все індивідуальне. Основне призначення добавок - це запуск метаболічних процесів в організмі, які у кожного протікають по-різному. В одних, вага знижується від зменшення спожитої їжі в день, в інших, вага не падає навіть при серйозних навантаженнях в спортзалі.

Необхідно розуміти, що прийняті препарати самі по собі не знижують вагу, вони лише прискорюють обмін речовин в організмі та зменшують апетит.

Які препарати можна придбати в інтернет-магазині NSP?

На сайті інтернет-магазину НСП з величезного вибору можна купити препарати за привабливою ціною, які підійдуть особисто Вам. В каталозі БАД для зниження ваги та схуднення представлений величезний асортимент добавок, наприклад:

✅ Фет гребберз - біодобавка, призначена для зменшення засвоєння жирів в організмі, в результаті чого, жири перестають накопичуватися, тому вона дуже корисна під час схуднення.

✅ Гарциния - біодобавка, що перетворює жири в корисну енергію. Це також цінний продукт компанії NSP для зниження ваги.

✅ Хром активний - препарат для схуднення, який зменшує бажання з'їсти солодке, допомагає переносити дієти з мінімальним споживанням цукру. 

✅ Локло - препарат очищуючий організм людини та дає відчуття насичення. Він володіє негативною калорійністю, що дуже корисно підчас зниження ваги.

✅ Нутрі Бьорн - це дуже корисний білковий коктейль яким можна замінити один або два прийоми їжі, він також допомагає схуднути аба зміцнити м'язи.

Якщо у Вас виникли якісь питання, з приводу вибору і замовлення товарів для схуднення та зниження маси, можна звернутися до менеджерів магазину, які швидко вирішать Вашу проблему.