0
0
Вітаємо Вас в компанії NSP! Ціни на продукцію вказані роздрібні. Щоб побачити партнерські ціни та купити продукцію без 40% націнки (28-30% знижки від роздрібної ціни) і по них зробити закупку потрібно зареєструватись або авторизуватись на нашому сайті.

БАДи НСП

Covid-19
Код товару: 1118
0
1 008.00грн.
Код товару: 1881
1
1 408.00грн.
Covid-19
Covid-19
Код товару: 22485
1
840.00грн.
Код товару: 930
1
1 119.60грн.
Covid-19
Код товару: 1859
2
847.84грн.
Covid-19
Covid-19
Код товару: 504
1
846.80грн.
Covid-19
Код товару: 1580
4
1 311.60грн.
БАДи НСП

Давно і по праву фізичні навантаження та правильне харчування фахівці визнають ключем до відмінного здоров'я, настрою та приголомшливої ​​фізичної форми. Однак не багато хто знає: навіть ідеальний раціон не здатний задовольнити всі потреби організму, адже в гонитві за кращим співвідношенням «білки-жири-вуглеводи» люди геть-чисто забувають про вітаміни та мікроелементи. Допомагають у цьому біодобавки.

Призначення та різновиди БАДів

Біологічно активні добавки до їжі (БАДи) - природні речовини, що вживаються в процесі їди. Головна їхня мета – заповнити необхідність організму в тих чи інших мікро- або макроелементах для нормалізації його роботи. При цьому знайти справді збалансований БАД – завдання не з легких. Вміст активних речовин у ньому має бути від 10% до 50%, а тому, вирішуючи, наприклад, купити 1%-ний БАД, людина отримає пустушку, а не дієвий засіб. Особливою популярністю користується БАД Омега 3 - 35%.

Групи біодобавок:

  • Нутрицевтики – містять вітаміни, амінокислоти та полінасичені жирні кислоти.
  • Парафармацевтики – також відомі як біорегулятори. Впливають на певні органи, оптимізуючи їх роботу та підвищуючи стійкість до негативного зовнішнього впливу.

Наш інтернет-магазин вигідно відрізняється від конкурентів величезним асортиментом, що включає найрізноманітніші позиції, а також можливістю оформити безкоштовно дисконт та купувати продукцію НСП без 40% націнки. На сайті зручний каталог БАД. Тут можна ознайомитись з представленим вибором, дізнатися, яка ціна на той чи інший товар та замовити його за бажанням. Концентровані речовини допоможуть позбутися від дефіциту елементів, які організм не може синтезувати самостійно.

Ключові переваги БАДів НСП Nature's Sunshine Products

Це винятково натуральні високоякісні БАДи. Варто зазначити, що така категорія регулюється певними санітарними нормами та встановленими правилами призначення. Натуральний БАД може налагодити різні види обміну речовин, включаючи протеїновий, ліпідний і вуглеводний. Прямим показанням на початок його прийому є функціональний розлад незалежно від типу. При придбанні будь-якого БАДу важливо керуватися виключно індивідуальними потребами організму, справжньою клінічною картиною та її особливостями. Тільки так можна купити БАД, який справді дасть відміннийрезультат: значно покращить функціональність різних систем організму і позитивно вплине на його загальний стан.

Ефективність БАДів NSP доведено експериментально. Кожен із препаратів компанії Nature's Sunshine Products пройшов цілу низку необхідних клінічних випробувань, який говорить не лише про абсолютну безпеку застосування, а й про високі показники позитивного впливу, що в рази перевершують ефективність аналогових препаратів, представлених на сучасному ринку.

Головні переваги БАДів НСП

  • Поліпшення загального імунітету і, як наслідок, опірності організму до різноманітних хвороб
  • Оптимізація процесів обміну речовин та зниження ваги
  • Нормалізація мікрофлори кишківника
  • Звільнення від нестачі мікро- та макроелементів, завдяки чому покращується стан не тільки організму, а й волосся, шкіри, нігтів
  • Підвищення стресостійкості
  • Поліпшення як розумової, так і фізичної працездатності
  • Зміцнення кісток, м'язів, суглобів та ін.

Кожен комплекс БАДів NSP унікальний і спрямований на усунення дефіциту тих чи інших корисних речовин, що дозволяє підібрати комплекс, що ідеально підходить конкретному організму. Виготовляються біологічно активні добавки виключно з натуральної сировини, що також важливо, природного походження.

БАДи NSP забезпечать Ваш організм усіма необхідними вітамінами та мінералами, що у свою чергу не тільки покращить його стан, але й підтримуватиме на високому рівні, завдяки чому Ви завжди будете сповнені сил та енергії. Кожен із вироблених продуктів відповідає всім міжнародним стандартам якості, що підтверджено офіційними сертифікатами та документами. Крім того, компанія постійно вдосконалює товари та створює нові, які відрізняються своєю інноваційністю.

Звичайно, абсолютно будь-яка людина хоче бути здоровою, адже здоров'я – запорука довголіття, високої якості життя та зовнішньої привабливості. Однак у сучасному світі багато хто нехтує правильним харчуванням з різних причин, хоча саме воно є визначальним фактором здоров'я. Ось чому кожній людині потрібні БАДи - всі потрібні для нормальної роботи організму речовини він не отримує зі звичайної їжі, до чого додаються індивідуальні особливості здоров'я, у тому числі і хронічні захворювання.

Як і де купити БАДи компанії НСП?

Купити БАДи компанії Nature's Sunshine Products можна у нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. На цій сторінці представлені всі біологічно активні добавки фірми NSP. 

Якщо у Вас виникли складнощі у пошуку або в підборі продукції NSP, Ви можете звернутися до наших консультантів і вони допоможуть зробити вибір.